Recent Comments

Viimati lisatud

HOROSKOOBI EDETABEL: Millistes tähtkujudes sündinud mehed on parimad abikaasad?

Tahad endale ideaalset meest? Siis vaata järele, millises tähtkujus sündinud mehed on kõige paremad elukaaslased!

1. SÕNN

Tema tahab alati kodurahu säilitada ja seda igas olukorras. Ta teeb hästi süüa, aitab naist elamist koristada ja käib poes. Kui ta on enese kõrvale leidnud õige inimese, siis võib ta juba väga noorelt abielluda. Ta on mees, keda kõik naised enesele soovivad, ta on hea, mõistev ja tähelepanelik.

2. NEITSI

 Neitsi tähtkujus sündinud mees on ideaalne ja väga hea valik. Ta on tõsise ellusuhtumisega, töökas ja annab endast kõik oma perele. Üks tema parimatest omadustest on usaldusväärsus. Sa võid teda usaldada igas olukorras, kui ta on sinuga , siis ta jääb sinuga.

Loe ka:  Millise astroloogilise tähemärgiga sobid sa kõige vähem?

3. KAALUD

Kaalude tähemärk sümboliseerib abielu ja kahe inimese vahelist suhet. Ta on kirglik, ambitsioonikas ja hindab naist, kes ise ennast hinnata oskab. Ta paneb oma naise end tundma ilusa ja enesekindlana.

4. VÄHK

Ta on üks, kes on loodud kooselu jaoks. Ta ei oskagi üksi elada. Ta on oma kaaslase vastu tähelepanelik. Ja ootab vastutasuks austust enese vastu, ilma milleta, ta võib muutuda eemalolevaks.

Loe ka:  HOROSKOOP: Mis sind sel aastal põlvili surub?

5. LÕVI

 Lõvi on enesekindel, hea ja lõbus. Oma lastega oskab ta tegeleda mängides nendega jalgpalli, viies neid teatrisse ja kontserdile. Kui Lõvi kedagi armastab, siis jumaldab ta teda.

6. JÄÄR

Jäär on väga hea elukaaslane, kui sul on elus unistusi ja eesmärke. Tülide ja vaidluste ajal on ta kange vaidleja aga ta analüüsivõime üllatab ka sind. Ta on väga energiline ja vajab enda kõrvale sama elavat inimest, kui ta isegi on.

Loe ka:  6 sodiaagimärkide paari, keda mitte miski ei lahuta

7. KALJUKITS

Kaljukits kooseluga ei kiirusta. Ta pea on koguaeg hõivatud rahaliste probleemide ja karjääri tegemisega.

8. KALAD

Tema usub kaljukindlalt tõelisse armastusse. Aga ta pettub alati. Ta võib tihti olla liiga äärmuslik. Samuti on tal raske otsuseid vastu võtta elus, ta loodab alati, et tema kaaslane kõik praktilise elus tema eest ära teeks.

Loe ka:  HOROSKOOBI EDETABEL: Milline on kõige parema ja kõige hullema kuulsusega tähemärk?

9. AMBUR

Amburil on vaja emotsionaalset sidet oma kaaslasega. Ainult sellisel juhul saab temast truu abikaasa. Tihti on ta aga rahulolematu.

10. SKORPION

Skorpioni suurim hirm on see, et sa ta maha jätad. Ta ei talu üksindust. Ta tahab, et sa teda pidevalt rahustad ja oma armastust tõendad. Oma pere eest on ta valmis kõigeks. Ent ta liigne armukadedus muudab suhte temaga raskeks.

11. KAKSIKUD

Ta armastab iseennast ja oma vabadust rohkem, kui midagi muud. Ta tunneb liiga ruttu igavust ja ei talu rutiini. Teda huvitab alati teada saada, kas teisel pool rohi rohelisem ei ole.

Loe ka:  5 kõige plahvatuslikuma iseloomuga tähemärki

12. VEEVALAJA

Talle ei meeldi kooselu, sest see paneb talle kohustusi, mida ta ei taha ja piirab ta vabadust.


Kommentaare ei ole