Recent Comments

Viimati lisatud

Valed sõbrad, mis neid iseloomustab? Kas sinu tutvusringkonnas on selliseid?

1. Ta ilmub alati ainult siis, kui tal on midagi sinult vaja.

Ja kui tal midagi sinult vaja on, oskab ta olla hea ja lahke sinu vastu. Võib juhtuda, et sa ei kuule temast pikka aega mitte midagi aga korraga ilmub ta välja ja võtab sinuga ühendust, sest tal on sinult midagi vaja. Ta helistab sulle ainult siis, kui ta sinult midagi tahab.

Siis on ta sinuga muidugi meeldiv ja oskab sind viisakalt tänada aga sa võid kindel olla, et läheb mööda tükk aega enne, kui sa temast uuesti kuuled.

Kui sul on selline sõber, kes kasutab ära sinu headust, sinu aega ja sinu raha, siis katsu temast eemal hoida.

2. Teda pole kunagi olemas, kui sinul teda vaja on.

Vale sõpra on sul võimatu kätte saada, kui sinul omakorda teda vaja on. Tal on sind vaja ainult omaenda huvides aga kui sinul on teda vaja, on ta kadunud. Ta leiab sulle alati imelikke vabandusi.

3. Ta kasutab sind oma huvides ära.

Mõned sellised sõbrad võtavad sinuga ühendust ainult, siis kui neil on mingit infot vaja omaenda kasudeks. See on neile kasulik, sest nad võivad saadud teavet sinu kahjuks ära kasutada.

4. Ta teeb sind maha.

Sõber ei ole see, kes katsub sind maha teha või tahab su elu halvemaks muuta. Sõber teeb kõik, et sa naerataksid. Vale sõber vihkab sind oma südames. Kõik on vale tema juures - tema sõprus ja tunded. Oma südames tahab ta, et sa maha käiksid ja et sul halvasti läheks. Ta naeratab sulle sinu nina ees, tagaselja aga vihkab sind.

Kui sa teda mõnele teisele sõbrale tutvustad, siis teeb ta kõik, et teid tülli ajada.

5. Tema käitumine on solvav.

Valet sõpra huvitab ainult see, mida sa talle pakkuda võid. Teda ei huvita see, mida sa tema heaks oled teinud. Ta manipuleerib sinuga. Ta paneb sind end halvasti tundma iga kord, kui sa tema tahtmist ei tee ja paneb sind end süüdi tundma, kui sa teed midagi ilma temata.

Hoia sellistest sõpradest parem eemale, kui sa tahad oma hingerahu hoida.

Kommentaare ei ole