Recent Comments

Viimati lisatud

Ära jää sellise mehega, kes nii käitub!

Tänapäeva ühiskonnas tuleb lahutusi üsna tihti ette, et seda valusat sammu vältida on hea, kui valida endale hoolikalt kaaslane, kellega jääda kogu eluks.


Millise mehega pole hea ühist tulevikku rajada? 

1. Ta võrdleb sind pidevalt oma eksiga.

Kui mees sind koguaeg võrdleb oma endise naisega, et sulle haiget teha, siis ära kindlasti jää sellise mehega, see ei tõota midagi head.

2. Ta on  pedant.

Ta pöörab pisiasjadele liiga palju tähelepanu, muutes sellega teie kooselu raskeks. Tema jaoks peab kõik olema korras, nii nagu peab, nii nagu alati on olnud, ükskõik on see siis köök, rõivastus või rahaasjad. Kõik peab olema piinlikult korras ja möödalaskmisi ta ei talu. Ta ootab sinult sama ja kurnab su lõpuks oma liiga kinnise isiksusega ära.

3. Sa oled esimene naine tema elus, kellega ta välja läheb.

See on märk sellest, et tal puuduvad kogemused ja ta ei oska su soove rahuldada nii nagu vaja. Naisena vajad sa meest, kes sind mõistab ja kes sinuga oskab ümber käia, kogemusteta mees seda ei suuda

4. Ta on vägivaldne

Vägivaldsel mehel on tihti kombeks oma tõelist palet varjata, see tuleb ilmsiks alles siis, kui te olete juba mõnda aega ühise katuse all elanud. Hästi tähele pannes aga peaksid sa märkama jooni tema iseloomus, mis peaksid sind valvsaks tegema: kas ta vihastab ruttu? Kuidas ta teistest ja sinust räägib? Kui see sulle ei meeldi, siis ära usu, et ajaga see möödub või muutub.

5. Ta on mässumeelne

Mässumeelsed ja seadusevastased mehed on küll alati naistes imetlust äratanud, kummalisel kombel tunnevad mõned naised end just selliste meestega turvaliselt. Ent hea oleks ka teada, et selline mees ei ole alati usaldusväärne ja võib ka sinu vastu ühel ilusal päeval astuda väga valusal moel.

6. Ta tahab kõike kontrollida

Kui ta on sind juba välja vihastanud oma vajadusega kõike teada ja kõike kontrolli all hoida, siiis ära oota, et ajaga see muutub. Vastupidi, kui kõik tema tahtmise järele ei lähe, siis vihastab ta ja võib sulle seejuures palju haiget teha. Sa ei taha ju alati kannatada tema halba tuju.

7. Ta petab sind

Kui ta minevikus on sind juba petnud on üsna tõenäoline, et ta seda jälle teeb isegi, kui ta sulle igavest truudust vannub. Ole ettevaatlik, kui sa just uuesti kannatada ei taha.

8. Memmepoeg

Mees, kes hoolitseb oma ema eest, on kiitust väärt ja see näitab, et ta on vastutustundlik ja hea. Kui mees aga ilma emata üldse elada ei oska ja vajab ema nõusolekut kõikide otsuste vastuvõtmiseks, siis pole see hea märk.

9. Ta on liiga ilus

Liiga ilus mees on kõikide naiste liigse tähelepanu all ja isegi, kui ta sind armastab, võib ühel või teisel päeval see teie suhtele saatuslikuks saada. Kas sa suudad teiste naiste pilke oma mehel pidevalt välja taluda?

10. Ta on enesekeskne

Ta tegeleb palju iseenda välimusega, teeb palju trenni ja tahab väga hea välja näha. Tema jaoks kõige tähtsam on tema enda väike isiksus ja ta ei väsi iseennast imetlemast.

11. Ta on materjalist

Kui ta ainuke eesmärk on rikkaks saamine, uhkete asjade kokku ostmine ja ilusa naise ülevalpidamine, siis oled sina tema kogus ainult üks ese.Kommentaare ei ole