Recent Comments

Viimati lisatud

HOROSKOOP: Mida maikuu sulle toob?
Mitmed olulised sündmused, mis sellel kuul aset leiavad:

1. Mitmed planeedid jõuavad Sõnni tähtkujusse

2. Planeet Marss jõuab emotsionaalse Vähi tähtkujusse 15. mail

3. Täiskuu on Skorpioni tähtkujus 18. mail

4. Päike jõuab uudishimulike Kaksikute tähtkujusse 21. mail

Kõik see võib omadega kaasa tuua mõningaid probleeme. Selleks, et neist jagu saada on hea teada, mida sa tahad ja teha vastavaid samme. Ära eemaldu oma eesmärkidest ükskõik, mida teised ka ei ütle. Sa ei vaja kedagi.

JÄÄR

Rahalised teemad on selle kuu olulisem teema. Sellepärast ära karda teha seda, mida sa teed. See võib sulle palju sisse tuua aga ainult sellisel juhul, kui sa oma eesmärki silmist ei lase. Sa pead tundma oma väärtust. Eraelus ja pereelus võib ette tulla muutusi, mõned tõsised ja südamest-südamesse jutuajamised ootavad ees.

SÕNN

Sellel kuul keskendu tõsiselt ühele ja ainsale asjale, mille täideviimist sa tõesti sooviksid. Tähed on sinu poolt. Kui su suhe sulle ei sobi, siis võta kasutusele vastavad meetmed. Sa pead seda tegema, et muuta oma elu paremaks. Praegu on selleks õige ajastust.

KAKSIKUD

Universum saadab sulle kingituse sulle sünnipäevaks, sa saad palju energiat ja häid uudiseid. Kasuta seda targalt selleks, et oma eesmärke ellu viia. Hoolitse oma tervise eest ja ära unusta, et liigne kulutamine ei ole hea.

VÄHK

Kasuta oma uut kuulsust selleks, et tippu jõuda. Loo uusi sidemeid, tee uusi sõpru, sa väärid seda. Sa oled palju tööd teinud, et jõuda sinna, kus sa praegu oled ja sinu kuulsus ulatub kaugele. Kasuta seda ära!

LÕVI

Tööl saadab sind edu. Sa võid isegi preemiat saada. Eraelus võib aga ette tulla mõningaid probleeme, sellepärast katsu end vaos hoida. Vaata järele, et su sõprade seas poleks vaenlasi.

NEITSI

Aeg on minna seiklema ja avastada maailma. Sind ootavad uued silmapiirid, uued kogemused ja uued emotsioonid. Kasuta seda perioodi selleks, et õppida ja läbi elada rikastavaid kogemusi nii inimlikul, kui intellektuaalsel pinnal. Kasuta seda perioodi ka selleks, et tõugata tagant oma karjääri avastamata kõrgustele.

KAALUD

Aeg on eneseanalüüs teha. Vaata oma hinge põhja selleks, et iseendast aru saada ja teada saada, kes sa tegelikult oled ja mida sa tegelikult tahad. Aga ära unusta, et see võib sind viia ebameeldiva tõeni sinust endast. Muidu aga tuleb sul tore kuu ja kõik läheb hästi.

SKORPION

See kuu õpetab sulle rohkem sinu suhetesse teiste inimestega. Kuidas ka ei ole, ära unusta jääda viisakaks selle asemel, et kohe ärrituda. Teisest küljest, kui sa elad kellegagi koos, siis ära unusta rääkida rahast.

AMBUR

Maikuu keskendub isiklikule arengule ja selle tõusule. Katsu leida vahendeid, mis aitavad sul leida tasakaalu töö ja eraelu vahel. Ära unusta, et see on kasulik pikemas perspektiivis.

KALJUKITS

Sa võid kohtuda täiesti juhuslikult mõne välismaalasega ja armuda. Teisest küljest jälle sinu oskused pannakse proovile ja sa võid tänu oma tööle kuulsaks saada. Võib-olla on tegemist millegi loomingulisega.

VEEVALAJA

Suurema aja sellest kuust võtavad enese alla sinu lähedased ja igapäevane elu. Aga ära pea seda koormaks. Ja ära unusta, et kui sa pead oma kodus ja eraelus muutusi tegema, siis tee seda. Sa oled selleks võimeline.

KALAD

Kasuta seda perioodi selleks, et luua uusi tutvusi. Mida paremini sa inimesi tunned seda paremini saad sa aru sellest, mis maailmas toimub. Armuelule võib natuke vürtsi lisada aga ära unusta olla keskendunud.

Kommentaare ei ole