Recent Comments

Viimati lisatud

TEST - Vali üks võti ja vaata, mida see sinu kohta räägib!
1. Lihtne võti


Sa valisid kõige lihtsama ja tavalisema võtme kõigi teiste seast. Sellel võtmel ei ole kaunistusi aga ta on kindlasti see, mis avab kõik uksed. Sinuga on lood samamoodi. Teiste sõnadega, sa ei pööra palju tähelepanu sellele, mida sa näed, see kõik on väline kest, vaid sa tugined tunnetustele ja loogikale. Sul on oma kindlad eesmärgid ja visioonid elus, sa tunned hästi oma väärtust. Sa oled ratsionaalne, analüütiline ja otsusekindel. Sa ei tunne end alati teiste inimeste seltskonnas hästi, eriti nendega, kes on oma hingelt ja olemuselt võltsid. Sa oled otsekohene ja lihtne, sa saad hakkama igas olukorras tingimusel, et sa ei unusta oma eesmärke.

2. Salavõti

Kui sa valisid selle võtme, siis tea, et selle võtmega saab avada kõikide võlulosside uksed. Sind peetakse innovaatiliseks, usaldusväärseks ja karismaatiliseks inimeseks. Sa tead, kuidas sõprust väärtustada, sinu peale võib alati kindel olla ja sa ootad sama ka oma sõpradelt. Sellepärast on sul vähe sõpru, keda sa tõeliselt usaldad aga need on ka kogu eluks.

3. Haruldane võti

Kui sa valisid selle võtme, siis oled sa valinud võõra võtme. Mida see tähendab? Kindlasti oled sa enesekindel inimene ja usud iseendasse. Vastasel korral kas sa oleksid julgenud valida sellise haruldase võtme? Sest selle võtmega ei tea sa kunagi, kas ta avab ust või mitte. Sa ei tea kunagi, kas sulle ust avatakse või mitte. Sa oled aga otsusekindel inimene, kelle pea pakatab uutest ideedest. Sa võtad kõik väljakutsed vastu mõtlemata seejuures kaks korda. Sulle meeldib oma elu kontrollida ja juhtida, sa oled alati valmis seiklusteks, mis sind tänavanurgal ootavad.

4. Ristikuheinalehega võti

Panid sa seda võtit valides tähele, et selle kuju on ristikheinalehega? Neljalehelise ristikheinalehega? Jah või ei? Ilmselt küll. Sa oled elurõõmus, rahulik ja alati optimistlik inimene, kes näeb asju alati positiivses valguses. Kahjuks su rõõmus meel paneb sind tihti vastu võtma läbimõtlematuid otsuseid. Kuidas ka ei ole, sul on suurepärane kingitus, mida paljud endale sooviksid: oskus veeta oma elu naeratus huulil.

5. Nikerduste ja kaunistustega võti

Sa valisid kõige kaunima võtme, mis oleks nagu mõnest muinasjutust pärit. See tähendab, et sa oled loominguline unistaja, varustatud paraja uudishimuga ja hea kujutlusvõimega. Sa oled tõeline kunstnik ja kui miski sind lühidalt määratleda saaks, siis oleks see ehk see, et sa armastad alati kogu oma südamest. Sa võtad asju isiklikult ja teistel on raske tihti sind mõista tänu sinu omanäolise ja võrreldamatu isiksuse pärast. Sellepärast tunned sa end halvasti teiste seas, sul on tunne nagu teised ei saa sinust kunagi aru.

6. Klassikaline võti

Kui sa valisid selle võtme, siis näitab see, et sa oled ratsionaalne inimene, kes laseb end juhatada ainult omaenda loogikast. Sind on raske su mugavusstsoonist välja tuua. Sa hoolitsed liiga palju nende eest, keda sa armastad kaasa arvatud pere ja sõbrad. Sa oled tark ja sul on selged ideed. Teised imetlevad sind aga sa heidad endale ette, et sul puudub piisavalt otsekohesust ja oskust lõbutseda. 

Kommentaare ei ole