Recent Comments

Viimati lisatud

12 asja, mis meestele naiste juures ei meeldi

Sageli öeldakse, et mehed tulevad Marsilt ja naised Veenuselt. Ainult see tõsiasi peaks selgitama, miks neil kahel on sageli raske ühist keelt leida ja teineteist mõista. Ent sellest hoolimata, kui mõlemad otsustavad natukenegi pingutada ja vaeva näha, võivad nad saavutada üsna harmoonilise ja idüllilise suhte.

Paljusid naisi huvitab see, mida mehed tegelikult tahavad. Kas loomulikku naist või üleslöödud kaunitari? Lõbusa iseloomuga naist või pigem rahulikku ja tasakaalukat?

Tegelikult on nii, et kõik mehed on erinevad ja igal ühel on omad eelistused. Sellest hoolimata on olemas 14 asja, mis üldiselt meestele eriti naiste juures ei meeldi.

1. Liiga palju meiki

Ega mehed ei tee nalja väites, et neile meeldivad loomulikud naised. Millegipärast ei meeldi neile liiga võltsid naised, kellel on mitmekordne kiht meiki näo peal. Ükski mees ei taha tunda oma näol jumestuskreemi peale naise suudlemist, keda ta armastab...

2. Hügieeni puudumine

Ilmselt on see üks peamistest põhjustest, mis suhet tapab vähehaaval. Isegi, kui mehed tahavad loomulikku naist, on puhtusenõuetest kinnipidamine siiski elementaarne.

3. Ülbus

Tegelikult ei meeldi meestele üldse ülbed ja enesest liiga palju arvavad naised. Nad eelistavad palju rohkem tagasihoidlikkust, mõistlikkust, arukust, tasakaalukust ja mis seal salata, naiselikku headust.

4. Kriitika

Mitte miski ei ole hullem meestele, kui kuulata, kuidas tema naine kritiseerib pidevalt oma eksi. Kõigepealt ei taha ta üldse teada, mida te tegite ja kes su eks oli, teiseks leiab ta, et kui sa kritiseerid oma eksi nii tuliselt, siis kritiseerid sa ühel päeval ka teda ennast.

5. Melodraamad

Paljud naised ei suuda elada ilma liialdusteta ja laskuvad lõpututesse draamadesse. Iga tüli või vaidlus toob kaasa tuliseid pisaraid ja kurtmisi.

6. Liigne nõudlikkus

Osa naisi tahab kõike kontrolli all hoida. Nii era- kui ametialases elus. Nad on äärmiselt nõudlikud oma elukaaslase suhtes ja ajavad nad lõpuks ise põgenema.

7. Ükskõiksus

Mehi ärritab, kui naised isegi ei kuula seda, mida nad räägivad. Meestele meeldivad naised, kes näitavad välja huvi ja teatud määral uudishimu, kes kuulab tähelepanelikult ja oskab igapäevases elus toetada.

8. Kerge ärritatavus

Enamik naisi kannatab pidevate tujumuutuste all. Isegi, kui seda joont seostatakse hormoonidega, siis tea, et meestele see ei meeldi üldse

9. Negatiivsus

Ei saa alati olla positiivne ja heas tujus. Aga on inimesi, kes on oma loomult pessimistid ja ketravad oma peas koguaeg negatiivseid stsenaariume. Mehed tahavad naist, kes oskaks näha elu ka hea külje pealt selle asemel, et kaevata oma elu üle.

10. Klatšimine

Naistele üldiselt meeldivad kuulujutud. Aga mehed eelistavad naisi, kes oskavad omaenda ideid väljendada ja rääkida enda projektidest, selle asemel, et kuulujutte edasi rääkida.

11. Naine, kes ei hoolitse enda eest

Meestele meeldivad naised, kes kannavad enda eest hoolt nii füüsiliselt, kui vaimselt. Mehed armuvad suurema tõenäosusega sportlikku eluviisiga naisesse, kes tahab elada tervislikult, kui sellisesse, kes elab muretult päev-päeva järel

12. Teiste halb kohtlemine

Mees vaatab, kuidas naine teisi inimesi kohtleb. Ta paneb tähele, kui naine kohtleb halvasti neid, kes on temast nõrgemad. Kui sa teisi põlgad, siis ei ole sa ilus ja sa ei käitu normaalselt, suure tõenäosusega oled sa egoist ja lihtsalt halb inimene.


Kommentaare ei ole